Menu

Neden Serbest Girişimci Olmalıyım?

 

Doğrudan satış yöntemi tüketicilere güvenli ve rahat bir alışveriş imkânı sunmakla birlikte girişimcilere de potansiyellerini ortaya çıkarma, ek gelir sağlama imkânı sağlamaktadır. Eğer esnek bir ortamda çalışmak istiyorsanız, doğrudan satış yöntemi size uygun bir iş fırsatı sunar.

 

2015 yılında Türkiye’de toplam bir buçuk milyon kişi doğrudan satış sektöründe, gerek üye olup ürün kullanarak gerekse bağımsız girişimci olarak faaliyet göstermiştir. Sektörde yer alan kişi sayısı yıldan yıla artmaktadır. Doğrudan satış ile ürün satın almak veya bağımsız girişimci olmak için birçok neden vardır.

 

 Gelir sağlarsınız

 

İlave bir gelir elde etmek için, tatile çıkmak için veya tam zamanlı bir iş ve kariyer olarak bu işte yer alabilirsiniz. Karar sizin! Bu işten elde edeceğiniz gelir, göstereceğiniz çaba ve harcayacağınız zaman ile orantılıdır. Yaptığınız satışla orantılı olarak sistemden elde edeceğiniz gelir artacaktır.

 

 Kendi işinizin patronu olursunuz

 

Doğrudan satış yönteminde çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz. İster yarı zamanlı ister tam zamanlı çalışırsınız. Özgürlüğün, esnek çalışmanın keyfini çıkarırsınız. Evden çalışarak ailenizle daha fazla zaman geçirirsiniz. Hedeflerinizi ve o hedeflere nasıl ulaşacağınızı siz belirlersiniz. Başarınız, kabiliyetiniz ve sosyal çevreniz oranında kazancınızı artırırsınız.

 

 Sermaye gerektirmeyen bir iş mi arıyorsunuz?

 

Doğrudan satış yönteminde, sadece satmayı düşündüğünüz ürünleri, tanıtım seti olarak katalog fiyatı üzerinden satın alırsınız ve başlangıç sermayesi olmaksızın işinizin sahibi olursunuz. Elinizde stok birikmeden satış yapma imkânı kazanırsınız. Bu da size, yüksek maliyetler altına girmeden ticaret yapma imkânı sağlar.

 

 Elite Bitkisel'den sürekli teknik destek alırsınız

 

Elite Bitkisel, bağımsız girişimcilerine pazarlama ve idari konularda sürekli eğitimler vermektedir. Bu da işinizi kurallara daha uygun ve başarılı yapmanıza yardımcı olur. Şirketlerin verdiği bu destekle hedeflerinize daha kolay ulaşabilir ve işinize hemen başlayabilirsiniz.

 

 Başarılarınız takdir edilir

 

Başarılarınız ister küçük ister büyük olsun tüm üyeler tarafından takdir edilir. Böylece, mevcut potansiyelinizin ortaya çıkması imkânı doğar, kendinize olan güveniniz artar, bu da daha başarılı bir kariyer yapmanızı sağlar.

 

 Başarılarınız ödüllendirilir

 

Elite Bitkisel olarak, doğrudan satış sisteminde başarılarınız, birçok farklı ödül mekanizması yoluyla ödüllendirilir. Bu ödül bazen güzel bir tatil olabileceği gibi, bazen gitmek istediğiniz bir eğitim, bazen de nakdi ödül olabilir. Size sadece başarılı olmak kalır.

 

 Kişisel gelişim

 

Elite Bitkisel olarak, bağımsız girişimcilerimizin kişisel gelişim süreçlerini yakından takip ederiz. Sizlere işlerinizde başarı için gerekli olan eğitimleri sunarız. Bu durum, yepyeni beceriler kazanmanızı sağlar.

 

 Sosyalleşme

 

Doğrudan satış sosyalleşme için harika bir araçtır. Yeni arkadaşlar edinme, farklı çevrelerle tanışma imkânı bulursunuz. Uzun süren dostluklarını doğrudan satış yoluyla edinen birçok üyemiz mevcuttur.

 

 Doğrudan satış herkese açıktır

 

Eğer, 18 yaşından büyükseniz, eğitiminiz, cinsiyetiniz, geçmiş tecrübeleriniz ne olursa olsun doğrudan satış sektöründe yer alabilirsiniz demektir.

 

 İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz

 

Sisteme girişte bir taahhüt altına girmezsiniz. Bağımsız girişimci olarak istediğiniz zaman işi bırakabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ceza ödemezsiniz. Ürünler Elite Bitkisel tarafından iade veya cayma prosedürlerine uyduğunuz sürece geri alınır. İade ve Cayma hakları konusunda sitemizde bulunan bilgilerden faydalanabilirsiniz.