Menu

HAKKIMIZDA

ELİTE BİTKİSEL ailesi olarak herkesin sağlıklı bir hayatı hak ettiğine inanıyoruz. Büyük hedeflere hızla ulaşmak için, kaliteyi yaşantımızın bir parçası olarak kabul ediyoruz. Sektördeki gücümüzün ürün kalitemiz ve benzersiz iş planımız olduğunun bilincindeyiz. ELİTE BİTKİSEL Temmuz 2021 yılında %100 yerli sermaye ile ANTALYA’da kurulmuş bir Türk şirketidir. Gün geçtikçe emin adımlarla büyüyen ELİTE BİTKİSEL tüketicilerin maddi, manevi ve kişisel özgürlüğü hedef gösteren dinamik ve özgün fikirleriyle rotasına devam etmektedir.

VİZYONUMUZ;

ELİTE BİTKİSEL, Kurumsallığı prensip edinmiş, tüketicilerine sağlıklı ve varlıklı bir hayatın azimli ve disiplinli çalışma sonucunda oluşturabileceklerine rehber olmayı amaçladık. Değerli girişimcilerimizi  ve tüketicilerimizi gün geçtikçe en ileriye taşımak için varız.

MİSYONUMUZ;

İnsanlara sunulabilecek en kaliteli ve sağlıklı eşi benzeri olmayan formülasyon ve titizlikte üretilen etkili ve ihtiyaçlarınıza yönelik ürünleri size sunan ve yanı sıra adil ve dengeli kazanç planı ile örnek alınan, yeniliklere açık bir şekilde insanların mutlu, sağlıklı, güzel ve özgür bir gelecek inşa etmelerini sağlamak.