Menu

ÜYE OLARAK KABUL EDİLDİĞİM TAKDİRDE AŞAĞIDA BELİRTİLEN HUSUSLARI KABUL EDİYORUM

ÜYE OLARAK KABUL EDİLDİĞİM TAKDİRDE AŞAĞIDA BELİRTİLEN HUSUSLARI KABUL EDİYORUM

1.  ELİTE BİTKİSEL ÜR.MED. LTD. ŞTİ. ‘ NİN BAĞIMSIZ ÜYESİYİM.

2. KENDİ ADIMA BİREYSEL HAREKET EDİYORUM ve 18 YAŞININ ÜZERİNDEYİM.

3. TÜKETİCİ ÜRÜNLERİNİ SATMA İŞİNDE BAĞIMSIZ OLARAK ÇALIŞIYORUM. HERHANGİ BİR AMAÇ İÇİN ELİTE BİTKİSEL ÜR.MED. LTD. ŞTİ. NİN BİR ÇALIŞANI VEYA TEMSİLCİSİ DEĞİLİM. ALACAĞIM ÜCRETİN ÇALIŞMA SAATİME VE ŞANS UNSURUNA DEĞİL, SATIŞTA VE EKİP PERFORMANSIMA BAĞLI OLDUĞUNU VE ALACAĞIM ÜCRET İLE İLGİLİ STOPAJ DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM VERGİLERİN TARAFIMA AİT OLDUĞUNU KABUL EDİYORUM.

4. TÜM ÜRÜN ALIMLARINI SİPARİŞLERLE BİRLİKTE EĞER VARSA VERGİ DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ KARTI VEYA ŞİRKET HESABINA HAVALE/EFT (NAKİT) ŞEKLİNDE ÖDEYECEĞİM.

5. ÜYE VE ELİTE BİTKİSEL ÜR.MED. LTD. ŞTİ ARASINDA ÇIKABİLECEK HER TÜRLÜ UYUŞMAZLIKLAR T.C. KANUNLARINA GÖRE ANTALYA YETKİLİ MAHKEMELERİ SELAHİYETİNİ ŞİMDİDEN KABUL EDİYORUM.

6. ELİTE BİTKİSEL ÜR.MED. LTD. ŞTİ. ÜRÜNLERİN FİYAT, PRİM, KAZANÇ, MARKETİNG VB. KONULARDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR.

7. BAĞIMSIZ ÜYELER PRİMLERİNİ ŞİRKET İLKELERİ DOĞRULTUSUNDA MEVCUT MARKETİNG SİSTEMİNE GÖRE ALACAKLARDIR.

8. ÜRÜNLERİN FİYATI HAKKINDA DEĞİŞİKLİK YAPAN ÜYENİN, ÜYELİĞİ EYLEM İSPATI HALİNDE İPTAL EDİLİR.

9. PRİMLER ÇALIŞILAN AYIN SON İŞ GÜNÜNÜ TAKİP EDEN AYIN 20-25 İ ARASINDA ÖDENİR.DEĞİŞ,KENLİK GÖSTERİLECEĞİ ZAMAN ÜYELER ÖNCEDEN BİLGİLENDİRİLİR.

10. 150 TL ÜZERİNDEKİ SATIŞLARDA KARGO BEDELİ ELİTE BİTKİSEL ÜR.MED. LTD. ŞTİ. TARAFINDAN KARŞILANIR.

11. ELİTE BİTKİSEL ÜR.MED. LTD. ŞTİ ‘NE ÜYE OLARAK İNDİRİMLİ ÜRÜN ALMA HAKKI KAZANIRKEN, BU İNDİRİM ORANLARI ELİTE BİTKİSEL ÜR.MED. LTD. ŞTİ.NİN KENDİ OLUŞTURDUĞU NETWORK MARKETİNG SİSTEMİ İÇERİSİNDE KARİYERLE ADLANDIRILIR.

12. İNDİRİMLER; %10, %15, %20, %25,%30 ORANINDADIR. VERİLEN BU İNDİRİMLER HERHANGİ BİR ÜNVAN, YETKİ, TEMSİL HAKKI DEĞİLDİR.AYRICA VERİLEN KARİYERLER HARHANGİ BİR YETKİ TEMSİL HAKKI DEĞİLDİR

13. ÜYE OLAN ŞAHISLAR ELİTE BİTKİSEL ÜR.MED. LTD. ŞTİ İNDİRİMLİ ÜRÜN ALMA HAKKI KAZANAN KİŞİLER OLMASI MÜNASEBETİYLE İSTEDİĞİ ZAMAN ÜYELİĞİNİ İPTAL ETTİREBİLİRLER. BUNUN İÇİN HİÇBİR BEDEL ÖDENMEZ.

14. ÜYELER KENDİLERİNE YENİ ÜYELER OLUŞTURMASI SONUCUNDA AY İÇERİSİNDEKİ ÜYE YAPMA/ ÇALIŞTIRMA PERFORMANSLARINA GÖRE PRİM KAZANIRLAR. AKTİFLİK ŞARTINI YERİNE GETİRMEYEN ÜYELER OLUŞTURDUKLARI EKİPTEN PRİM KAZANAMAZLAR.

15. BİR ÜYENİN AKTİF OLABİLMESİ İÇİN BULUNDUĞU AY İÇERİSİNDE FERDİ ALIMLARIYLA GEÇERLİDİR.

16 ELİTE BİTKİSEL ÜR.MED. LTD. ŞTİ NE ÜYE OLARAK BAĞLANILDIĞINDA FARKLI KARİYERLERE GELİNMİŞ OLSA BİLE ÜYELER KENDİ SEMİNER VE TOPLANTILARINI KENDİLERİ YAPMAK ZORUNDADIR. ELİTE BİTKİSEL ÜR.MED. LTD. ŞTİ ‘KENDİSİ DÜZENLEMİŞ OLDUĞU SEMİNERLERDE ÜYELER HANGİ KARİYERLERDE OLURSA OLSUNLAR SEMİNER ÜCRETİ ÖDEMEDEN SEMİNERLERDEN YARARLANABİLİRLER. ELİTE BİTKİSEL ÜR.MED. LTD. ŞTİ  HANGİ KARİYERDE OLURSA OLSUN HİÇBİR ÜYESİNE EĞİTİM, SEMİNER YAPMALARINDAN DOLAYI AYRICA ÜCRET ÖDEMEZ.

17.ÜYE NUMARASI İLE GİRİŞİ YAPILAN SİPARİŞİMDE BELİRTMİŞ OLDUĞUM ÜNVAN VE TC KİMLİK NUMARASININ DOĞRULUĞUNU BEYAN EDERİM. HERHANGİ BİR YANLIŞ BEYANDA ELİTE BİTKİSEL ÜR.MED. LTD. ŞTİ   SORUMLU DEĞİLDİR.SORUMLULUK BANA AİTTİR.

18. ÜYE OLDUĞUM TAKDİRDE ELİTE BİTKİSEL ÜR.MED. LTD. ŞTİ.NDEN, BİLGİLENDİRME AMAÇLI HER TÜRLÜ SMS , E-MAİL YA DA FAX GİBİ İLETİŞİM ARAÇLARIYLA GELEN BİLDİRMLERİ KABUL EDERİM. 

19. EŞİMİN YADA AYNI SOYİSMİ TAŞIYAN ÇOCUKLARIMIN (ANNE/BABAMIN), BAŞKA BİR SPONSORA ÜYE OLMADIKLARINI BEYAN EDER, BEYANIMIN AKSİ DURUMDA OLMASI HALİNDE İSE KURMUŞ OLDUĞUM EKİBİM İLE BİRLİKTE DÜZELTMENİN YAPILARAK, UYGULANMASINI KABUL EDERİM.

20. ÜYESİ OLDUĞUM/OLMAK İÇİN BAŞVURDUĞUM  ELİTE BİTKİSEL ÜR.MED. LTD. ŞTİ.,  MARKALI ÜRETMİŞ OLDUĞU ÜRÜNLERİNİN MAĞAZA, ECZANE, MARKET GİBİ FARKLI YERLERDE SATIŞININ OLMADIĞINI ELİTE BİTKİSEL LTD.ŞTİ ŞİRKETİNİN,  ŞİRKET İLKELERİNDE DE BELİRTTİĞİ GİBİ  ŞİRKETİN SATIŞ POLİTİKASI GEREĞİ ÜRETTİĞİ ÜRÜNLERİNİN  KULLANIMININ ANLATIMA DAYALI OLMASI VE  MARKA KORUMA STRATEJİ SEBEBİYLE, ÜRÜNLERİN SATIŞININ, ŞİRKETİN BELİRLEMİŞ OLDUĞU ÜYE SATIŞ FİYATI İLE YAPILMASININ GEREKLİ OLDUĞUNU, AKSİ DAVRANIŞLARIN 6102 SAYILI TÜRKİYE TİCARET KANUNU’NUN  54 VE DEVAM EDEN MADDELERİNE GÖRE HAKSIZ REKABET FİİLİ KAPSAMINDA OLDUĞUNU BİLİYORUM.

21. RESMİ WEB SİTEMİZ OLAN www.elitebitkisel.com.tr ADRESİ DIŞINDA, SOSYAL MEDYADAN VE DİĞER SATIŞ PLATFORMLARINDAN  (FACEBOOK, İNSTAGRAM, LETGO, GİTTİGİDİYOR, N11, HEPSİBURADA, TRENDYOL VB.)  TEMİN EDİLEN ÜRÜNLERİMİZ İÇİN, ŞİRKETİMİZİN SAĞLAMIŞ OLDUĞU HERHANGİ BİR ÜRÜN GARANTİSİ YOKTUR. 

    * 6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNUNUN 10. MADDESİ İLE AYDINLATMA YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜN YERİNE GETİRİLMESİNDE UYULACAK USUL VE ESASLAR HAKKINDA TEBLİĞ KAPSAMINDA VERİ SORUMLUSU SIFATIYLA Elite Bitkisel Ürünler Medikal Kozmetik Gıda İnşaat Turizm SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. TARAFINDAN HAZIRLANAN ÜYE AYDINLATMA METNİ’Nİ OKUMAK İÇİN 

     * ÜYE AÇIK RIZA METNİNİ ULAŞMAK İÇİN 

      ELİTE BİTKİSEL LTD.ŞTİ  ŞİRKETİNE  ÜYE/MÜŞTERİ OLDUKTAN SONRA BU TÜRLÜ SATIŞLARI YAPMAYACAĞIMA,  BU TAAHHÜDÜME AYKIRI HAREKET ETTİĞİM  ŞİRKET TARAFINDAN TESPİT EDİLDİĞİNDE ŞİRKET KAYITLARINI DELİL OLARAK KABUL ETTİĞİMİ VE HAKKIMDA AÇILACAK TÜM YASAL DAVALARI ŞİMDİDEN KABUL ETTİĞİMİ, ÜYELİK BAŞVURUMU ŞİRKET İLKELERİ HAKKINDA VE BU KONULARDA BİLGİLENDİRİLMİŞ OLARAK VE TAMAMEN KENDİ ÖZGÜR İRADEMLE YAPTIĞIMI  BEYAN, KABUL VE TAAHHÜT  EDERİM.